Букет хризантеми 520

Букет хризантеми 520


Букет збірний кала

Букет збірний кала


Букет збірний 883

Букет збірний 883


Букет збірний 882

Букет збірний 882


Насадка 5002

Насадка 5002

1.00грн 1.20грн
Лист простий потрійний

Лист простий потрійний


Насадка 883

Насадка 883


Насадка 451

Насадка 451


Насадка 882

Насадка 882


Купити штучні квіти у нас - це вигідно:

у нас ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТОВАРЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТОВАР

Ми самі розробляємо дизайн і вибираємо матеріал для штучних квітів. Тому ми гарантуємо унікальність і ексклюзивність наших виробів

подарунки штучні квіти ЗНИЖКА -5% від 5000грн

Придбайте штучні квіти на суму від 5000грн, і гарантовано отримайте знижку – 5%


найкраща ціна на штучні квіти НИЗЬКІ ЦІНИ

Компанія ARTWOOD розміщує виробництво своїх виробів і контролює їх випуск на найбільших заводах штучних квітів в Азії. Що гарантує відмінну якість і низькі ціни

Наші товари

Штучні квіти

Штучні квіти – це красивий, практичний і універсальний елемент оздоблення будинку, квартири чи офіса. Величезна кількість різновидів квітів виготовлених за натуральними зразками троянд, гвоздик, ромашок, лілей, нарцисів, жоржин, так саме як і різновидів створених уявленням дизайнерів дозволяють прикрашати штучними квітами будь які приміщення. Як невеликих приміщень так саме і величезних виставкових площ. Різноманіття кольорів, розмірів та форм допоможуть оздобити квартиру, ресторан, офіс, готель.

Сучасний дизайн одягу, аксесуарів для волосся, головних уборів широко використовує штучні квіти, листя і головки квітів. Надати святковий, ошатний вигляд сукні завжди допоможе яскрава штучна квітка. Будь яка прикраса для волосся з штучною квіткою - це практична прикраса, яку жінка використовує кожного дня. Додаючи штучне листя, прес-квітку ця прикрасе стає ше привабливішою та неповторною. Жіночі шляпки прикрашені квітами стали відомими серед модниць всього світу понад сто років тому. Цей стиль не втратив свєї привабливості і в наш час.

Декор для ритуальних заходів на дев’яносто відсотків використовує штучні вінки і штучні букети.На поминальні дні на цвинтарі і могилки традиційно приносять штучні букети і кошики зі щтучними квітами.

Весілля це неповторний день в житті кожної людини. Прикрасити вхід до ресторану навіть взимку ніжними та яскравими букетами, листями та гілками які протримаються весь день і не втратять своєї форми, кольору та привабливості можна тільки за допомогою штучних квітів.

Все частіше стилісти і перукарі для створення неповторного стилю використовують квіти. Практичність використовування штучних квітів широке відоме. Адже в створені зачіски перукарі використовують лаки та фарби, які неодмінно знищать живу квітку.

Переваги штучних квітів

Як будь-який живий організм квітка має свій життєвий цикл. Зірваний або зрізаний він зберігає, вид і запах від декількох годин до декількох днів в залежності від температури, вологості і місця розміщення. Живі рослини вимагають постійного догляду: полив, добриво, стрижка та інші садові роботи. Кожна квітка розквітає в певний час і його термін цвітіння обмежений. У нашому помірному кліматі, з чергуванням теплих і холодних місяців цілорічне цвітіння не можливо. А іноді так хочеться побачити взимку барвисту клумбу весняних квітів.

Переваги штучних квітів у використанні:

 • не вимагають поливу і добрив;
 • мають тривалий термін служби, в залежності від агресивності середовища від місяця до року;
 • не втрачають форму, вид і фарби під впливом сонця, дощу, снігу;
 • не викликають алергічних реакцій;
 • стійкі до фарб, лаків і клеїв, що застосовуються стилістами і дизайнерами;
 • мають велику кількість природних і штучних кольорів для різних видів квітів;
 • за своїми формами і деталізації деталей мало відрізняються від живих квітів.

Матеріали, і які штучні квіти купити

Розвиток технологій і вироблених матеріалів збільшують асортимент не тільки кольорів і форм штучних квітів, а й матеріалів застосовуваних у виробництві. Купити штучні квіти потрібного типу, розміру і кольору можна досить швидко. Важливо правильно підібрати матеріал при покупці квітки відповідно до умов його застосування.

Штучні квіти бувають:

 • пластикові;
 • латексні;
 • з тканини.

У свою чергу з тканини купити штучні квіти можна з шовку та атласу.

Штучні квіти з пластмаси найбільш універсальні. Вони найменше схильні до руйнування при впливі низьких або високих температур, вологи і води. Такі квіти застосовують для декору і прикраси при тривалому знаходженні на вулиці:

 • ландшафтний дизайн;
 • декорування фонтанів і малих штучних водних об'єктів латексними ліліями і лататтям;
 • прикраса фасадів будівель.

Виготовлення вінків і продаж букетів для ритуальних процесій одне з основних напрямків у продажу штучних квітів. Букети на кладовищі і декор траурних заходів вінками із застосуванням пластикових гілок і квітів користуються великим попитом в поминальні дні.

Саме широке застосування отримали квіти з тканини. їх застосовують:

 • при декоруванні квартир, будинків, офісів і ресторанів для урочистих заходів;
 • прикраси одягу;
 • в створенні ритуальних товарів, таких як вінки та букети.

Купити штучні квіти з тканини, щоб створити неповторний образ сукні, спідниці або головного убору актуальне рішення сучасного дизайнера одягу. Доповнити цей образ може створений вручну і прикрашений головками квітів з шовку та атласу обруч для волосся або шпилька.