Букет штучних квітів Троянда королева

Букет штучних квітів Троянда королева


Букет штучних квітів Тюльпан 9 голівок

Букет штучних квітів Тюльпан 9 голівок


Букет штучних квітів Тюльпан 7 голів

Букет штучних квітів Тюльпан 7 голів


Букет штучних квітів Соняшник 9 голів

Букет штучних квітів Соняшник 9 голів


Насадка 868

Насадка 868


Насадка 451

Насадка 451


Лист простий потрійний

Лист простий потрійний


Насадка 882

Насадка 882


Купити штучні квіти у нас - це вигідно:

у нас ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТОВАРЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТОВАР

Ми самі розробляємо дизайн і вибираємо матеріал для штучних квітів. Тому ми гарантуємо унікальність і ексклюзивність наших виробів

подарунки штучні квіти ЗНИЖКА -5% від 5000грн

Придбайте штучні квіти на суму від 5000грн, і гарантовано отримайте знижку – 5%


найкраща ціна на штучні квіти НИЗЬКІ ЦІНИ

Компанія ARTWOOD розміщує виробництво своїх виробів і контролює їх випуск на найбільших заводах штучних квітів в Азії. Що гарантує відмінну якість і низькі ціни

Наші товари

Штучні квіти

Штучні квіти – це красивий, практичний і універсальний елемент оздоблення будинку, квартири чи офіса. Величезна кількість різновидів квітів виготовлених за натуральними зразками троянд, гвоздик, ромашок, лілей, нарцисів, жоржин, так саме як і різновидів створених уявленням дизайнерів дозволяють прикрашати штучними квітами будь які приміщення. Як невеликих приміщень так саме і величезних виставкових площ. Різноманіття кольорів, розмірів та форм допоможуть оздобити квартиру, ресторан, офіс, готель.

Сучасний дизайн одягу, аксесуарів для волосся, головних уборів широко використовує штучні квіти, листя і головки квітів. Надати святковий, ошатний вигляд сукні завжди допоможе яскрава штучна квітка. Будь яка прикраса для волосся з штучною квіткою - це практична прикраса, яку жінка використовує кожного дня. Додаючи штучне листя, прес-квітку ця прикрасе стає ше привабливішою та неповторною. Жіночі шляпки прикрашені квітами стали відомими серед модниць всього світу понад сто років тому. Цей стиль не втратив свєї привабливості і в наш час.

Декор для ритуальних заходів на дев’яносто відсотків використовує штучні вінки і штучні букети.На поминальні дні на цвинтарі і могилки традиційно приносять штучні букети і кошики зі щтучними квітами.

Весілля це неповторний день в житті кожної людини. Прикрасити вхід до ресторану навіть взимку ніжними та яскравими букетами, листями та гілками які протримаються весь день і не втратять своєї форми, кольору та привабливості можна тільки за допомогою штучних квітів.

Все частіше стилісти і перукарі для створення неповторного стилю використовують квіти. Практичність використовування штучних квітів широке відоме. Адже в створені зачіски перукарі використовують лаки та фарби, які неодмінно знищать живу квітку.

Переваги штучних квітів

Як будь-який живий організм квітка має свій життєвий цикл. Зірваний або зрізаний він зберігає, вид і запах від декількох годин до декількох днів в залежності від температури, вологості і місця розміщення. Живі рослини вимагають постійного догляду: полив, добриво, стрижка та інші садові роботи. Кожна квітка розквітає в певний час і його термін цвітіння обмежений. У нашому помірному кліматі, з чергуванням теплих і холодних місяців цілорічне цвітіння не можливо. А іноді так хочеться побачити взимку барвисту клумбу весняних квітів.

Переваги штучних квітів у використанні:

 • не вимагають поливу і добрив;
 • мають тривалий термін служби, в залежності від агресивності середовища від місяця до року;
 • не втрачають форму, вид і фарби під впливом сонця, дощу, снігу;
 • не викликають алергічних реакцій;
 • стійкі до фарб, лаків і клеїв, що застосовуються стилістами і дизайнерами;
 • мають велику кількість природних і штучних кольорів для різних видів квітів;
 • за своїми формами і деталізації деталей мало відрізняються від живих квітів.

Матеріали, і які штучні квіти купити

Розвиток технологій і вироблених матеріалів збільшують асортимент не тільки кольорів і форм штучних квітів, а й матеріалів застосовуваних у виробництві. Купити штучні квіти потрібного типу, розміру і кольору можна досить швидко. Важливо правильно підібрати матеріал при покупці квітки відповідно до умов його застосування.

Штучні квіти бувають:

 • пластикові;
 • латексні;
 • з тканини.

У свою чергу з тканини купити штучні квіти можна з шовку та атласу.

Штучні квіти з пластмаси найбільш універсальні. Вони найменше схильні до руйнування при впливі низьких або високих температур, вологи і води. Такі квіти застосовують для декору і прикраси при тривалому знаходженні на вулиці:

 • ландшафтний дизайн;
 • декорування фонтанів і малих штучних водних об'єктів латексними ліліями і лататтям;
 • прикраса фасадів будівель.

Виготовлення вінків і продаж букетів для ритуальних процесій одне з основних напрямків у продажу штучних квітів. Букети на кладовищі і декор траурних заходів вінками із застосуванням пластикових гілок і квітів користуються великим попитом в поминальні дні.

Саме широке застосування отримали квіти з тканини. їх застосовують:

 • при декоруванні квартир, будинків, офісів і ресторанів для урочистих заходів;
 • прикраси одягу;
 • в створенні ритуальних товарів, таких як вінки та букети.

Купити штучні квіти з тканини, щоб створити неповторний образ сукні, спідниці або головного убору актуальне рішення сучасного дизайнера одягу. Доповнити цей образ може створений вручну і прикрашений головками квітів з шовку та атласу обруч для волосся або шпилька.