Мигдалеве дерево

Мигдалеве дерево


Мангове дерево

Мангове дерево


Голландська драцена

Голландська драцена


 Віялова пальма рапіс

Віялова пальма рапіс


Насадка кала маленька

Насадка кала маленька


Лист троянди 6701

Лист троянди 6701


Букет троянда бутон в розетці А229

Букет троянда бутон в розетці А229


Букет незабудка А554

Букет незабудка А554


Насадка 876

Насадка 876


Насадка 451

Насадка 451


Насадка 868

Насадка 868


Насадка 882

Насадка 882


Насадка 875

Насадка 875


Насадка 903

Насадка 903


Насадка 675

Насадка 675


Насадка 881

Насадка 881


Штучні квіти Дніпро

Купити штучні квіти у Дніпрі це тривіальне завдання. Обрати з усього асортименту штучних квітів,який є на ринку дійсно якісний продукт дуже складно.

Дніпро

Одним із важливих параметрів штучних квітів є їх стійкість до будь яких погодних умов, а саме: дощу, сонячним промінням, снігу, морозу та інше. Яскраве забарвлення, ідеальні форми як в перший день після покупки, навіть за декілька місяців на відкритому повітрі це властивості латексної або пластмасової квітки нашої крамниці. Ми ретельно підбираємо матеріал і проводимо випробування на міцність при виготовленні наших штучних квітів.

В крамниці ARTWOOD крім готових букетів штучних квітів завжди є в наявності товари і комплектуючі для виготовлення власних виробів, композицій. При оформленні весільних заходів та інших урочистостей дизайнери інтер’єру та флористи використовують прес-квітку, голівки, букетні ніжки і листя. Штучними квітами стилісти дуже часто прикрашають сукні, костюми чи головний убір латексними чи атласними голівками штучних квітів. При виготовленні власних дизайнерських прикрас для волосся ми пропонуємо великий асортимент яскравих і неповторних прес-квіток. Вони стануть неперевершеною прикрасою головного убору.

Для виготовлення штучних вінків та іншої ритуальної продукції у Дніпрі просто придбайте штучні квіти та комплектуючи з нашого каталогу. Ритуальні вінки та букети із штучних квітів виготовленні компанією ARTWOOD не залишать вас байдужими і будуть довго тішити своїми фарбами,фактурою і матеріалом.

Прагнучи довгострокового співробітництва, ми пропонуємо привабливі ціни і сприятливі умови аби вам було якомога зручніше придбати штучні квіти гуртом у Дніпрі. Запрошуємо до співпраці:

  • ритуальні салони;
  • дизайнерські студії;
  • фФлористичні крамниці;
  • квіткові лавки;
  • дизайнерів інтер’єру;
  • стилістів.

Придбати штучні квіти у Дніпрі з доставкою на склад чи до вас додому можна в інтернет-крамниці за адресою artwood.kh.ua. Доставку штучних квітів у Дніпро здійснить будь яка зручна для вас транспортна компанія Delivery, Нова Пошта чи Міст Експрес.

Наші товари