Популярні Товари

Букет гвоздика махрова А411

Букет гвоздика махрова А411

Букет гвоздика махрова А411 ..

29.90грн

Букет троянда бутон в розетці А229

Букет троянда бутон в розетці А229

Букет троянда бутон в розетці А229 ..

84.00грн

Букет гвоздика двокольорова А659

Букет гвоздика двокольорова А659

В Давній Греції гвоздику називали не інакше як "божа" квітка..

26.30грн

Букет штучних квітів "Гібіскус з тичинкою 403"

Букет штучних квітів "Гібіскус з тичинкою 403"

Штучні квіти оптом. Букет штучних квітів "Гібіскус з тичинкою 403". Упаковка ..

12.00грн

Штучні квіти Дніпро

Купити штучні квіти у Дніпрі це тривіальне завдання. Обрати з усього асортименту штучних квітів,який є на ринку дійсно якісний продукт дуже складно.

Дніпро

Одним із важливих параметрів штучних квітів є їх стійкість до будь яких погодних умов, а саме: дощу, сонячним промінням, снігу, морозу та інше. Яскраве забарвлення, ідеальні форми як в перший день після покупки, навіть за декілька місяців на відкритому повітрі це властивості латексної або пластмасової квітки нашої крамниці. Ми ретельно підбираємо матеріал і проводимо випробування на міцність при виготовленні наших штучних квітів.

В крамниці ARTWOOD крім готових букетів штучних квітів завжди є в наявності товари і комплектуючі для виготовлення власних виробів, композицій. При оформленні весільних заходів та інших урочистостей дизайнери інтер’єру та флористи використовують прес-квітку, голівки, букетні ніжки і листя. Штучними квітами стилісти дуже часто прикрашають сукні, костюми чи головний убір латексними чи атласними голівками штучних квітів. При виготовленні власних дизайнерських прикрас для волосся ми пропонуємо великий асортимент яскравих і неповторних прес-квіток. Вони стануть неперевершеною прикрасою головного убору.

Для виготовлення штучних вінків та іншої ритуальної продукції у Дніпрі просто придбайте штучні квіти та комплектуючи з нашого каталогу. Ритуальні вінки та букети із штучних квітів виготовленні компанією ARTWOOD не залишать вас байдужими і будуть довго тішити своїми фарбами,фактурою і матеріалом.

Прагнучи довгострокового співробітництва, ми пропонуємо привабливі ціни і сприятливі умови аби вам було якомога зручніше придбати штучні квіти гуртом у Дніпрі. Запрошуємо до співпраці:

  • ритуальні салони;
  • дизайнерські студії;
  • фФлористичні крамниці;
  • квіткові лавки;
  • дизайнерів інтер’єру;
  • стилістів.

Придбати штучні квіти у Дніпрі з доставкою на склад чи до вас додому можна в інтернет-крамниці за адресою artwood.kh.ua. Доставку штучних квітів у Дніпро здійснить будь яка зручна для вас транспортна компанія Delivery, Нова Пошта чи Міст Експрес.

Наші товари