Штучні дерева

Змінити зовнішній і внутрішній вигляд приміщення допоможе дизайн інтер'єру. Навіть невеликий штрих в цьому напрямку, невеликий малюнок на стіні, ваза або картина змінить вигляд помешкання.

придбати штучні дерева

Дуже часто в сучасному інтер'єрі поряд з штучними квітами використовують такий вид декору, як штучні дерева. Декоративні штучні дерева дуже часто є незамінними помічниками в оформленні офісів, будинків, торговельних центрів, аквапарків, кафе і ресторанів. Пожвавити вхід в ресторан екзотичними штучними деревами дуже просто і ефективно. Вони дуже зручні у використанні, не вимагають такого ретельного догляду як натуральні. І що саме важливе, можна використовувати в оформленні інтер'єрів будь-які види штучних дерев. Навіть такі штучні дерева, які ніколи не зможуть виростати в нашій кліматичній зоні, приживуться на вашій ділянці, в залі або холі.

За допомогою штучних дерев екзотичних видів можна зробити невелике диво - влаштувати тропічний рай своїми руками в своєму улюбленому місці. Штучні дерева можуть бути як зовсім маленькі в розмірі, так і бути кілька метрів у висоту.

Одним з важливих переваг штучних дерев є те, що їх можна розташувати в будь-якому місці. Вони не вимагають натурального освітлення. І можуть розташовуватися практично в будь-якому місці вашого будинку, офісу або кафе. При виготовленні стовбурів штучних дерев в деяких випадках використовують натуральні компоненти, які надають штучним деревах майже повну схожість з їх природними аналогами. Якісно виготовлені штучні дерева дуже довгий час можуть радувати своїм зовнішнім виглядом. Роки і навіть десятиліття штучні дерева будуть цвісти і сяяти зеленню листя і плодів на відміну від своїх живих аналогів. Хвороби, неправильний догляд - з ними ніколи не зіткнеться той, хто вибрав штучні дерева як елемент для свого дизайну.

штучні дерева

Догляд за штучними деревами не забирає багато Вашого часу. Достатньо всього лише прибирати пил і бруд з листя і стовбурів дерев. Це можна зробити струменем води, якщо дерево забруднилося і має великі габарити, або вологою ганчіркою в разі малих забруднень і розмірів. Запрошуємо до співпраці ландшафтних дизайнерів, дизайнерів інтер'єрів, власників ресторанних і готельних комплексів. З нашою продукцією:

ви прикрасити зовнішній вигляд вашого приміщення або зовнішньої території без величезних вкладень і з мінімальними витратами на обслуговування.

Вибрати і придбати штучні дерева можна в нашому каталозі