Популярні Товари

Букет гвоздика махрова А411

Букет гвоздика махрова А411

Букет гвоздика махрова А411 ..

29.90грн

Букет троянда бутон в розетці А229

Букет троянда бутон в розетці А229

Букет троянда бутон в розетці А229 ..

84.00грн

Букет гвоздика двокольорова А659

Букет гвоздика двокольорова А659

В Давній Греції гвоздику називали не інакше як "божа" квітка..

26.30грн

Букет штучних квітів "Гібіскус з тичинкою 403"

Букет штучних квітів "Гібіскус з тичинкою 403"

Штучні квіти оптом. Букет штучних квітів "Гібіскус з тичинкою 403". Упаковка ..

11.20грн

Штучні квіти оптом

Компанія ARTWOOD відома продажем штучних квітів оптом з 1995р., коли шовкові, латексні і пластмасові квіти були екзотичною продукцією на теренах нашої країни. Але з кожним роком завдяки своїй винятковій довговічності та невибагливості у догляді штучні квіти стали користуватись всі більшою популярністю. Ми розпочинали свою діяльність із закупівлі невеликих партій штучних квітів, а з часом розширили свою діяльність і почали закуповувати штучні квіти великим гуртом. Працюємо лише з найкращими виробниками штучних квітів східної Азії. Це дає можливість нашим клієнтам купити штучні квіти гуртом найкращої якості за найнижчими цінами.

купити штучні квіти оптом

Багаторічний досвід роботи у торгівлі штучними квітами оптом в Україні, декорування приміщень дозволив нашій компанії брати участь у розробці і створенні нових фасонів штучних квітів, розробці незвичайних кольорових рішень та інших ноу-хау, які дозволили розвинути наш бізнес. Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи ми будемо раді розділити наші знання з нашими клієнтами. ARTWOOD розпочинала свою діяльність на одному з ринків Харкова, пропонуючи штучні квіти гуртом лише в нашому місті. Але з часом географія нашої торгівлі поширилась на терени всієї нашої країни. Наша інтернет крамниця дає можливість приєднатися до нашого дружнього колективу новим друзям та партнерам. Наші продавці-консультанти допоможуть швидко набути необхідних навичок та досвіду з збору, розпарюванню і продажу штучних квітів в Україні.

Штучні квіти опт

Інтернет магазин орієнтований тільки на оптовий продаж штучних квітів від однієї упаковки. Кількість квітів в упаковці завжди різна для кожного виду. Практично всі упаковки спресовані для мінімізації обсягу при транспортуванні до кінцевого покупця. Мінімізація в рази знижує вартість при транспортуванні штучних квітів оптом. Для додання товарного вигляду оптовому покупцеві штучних квітів, практично завжди, необхідно здійснити процедуру распарки. Одна упаковка, як правило містить кілька кольорів. Забарвлення підібрані на основі аналізу продажів і відгуків наших клієнтів. Так що оптова закупівля квітів в нашому магазині продасться як «гарячі пиріжки».

диплом учасника штучні квіти оптом

Період продажів ритуальної квітки досить малий, але рентабельність майже завжди вище 200 відсотків, і часто ціна для кінцевого споживача в кілька разів перевищує оптову. При оптовому замовленні штучної квітки на суму понад 5000 грн., ми завжди надаємо гарну знижку. Що ще більше підвищує рентабельність Ваших продажів. Таким чином оптова закупівля штучних квітів принесе з вкладеної 1 гривні як мінімум 2 або 3 всього за один місяць.

Чому варто купити оптом штучні квіти в інтернет магазині!

Проглянувши наш каталог, наші клієнти знайдуть якісні штучні квіти за найкращими цінами. При розробці нової колекції кожного року ми обов’язково враховуємо ваші побажання.

Процес оптової закупівлі займає мінімум вашого часу. Вам не треба їхати в інше місто на оптовий ринок штучних квітів, годинами ходити і вибирати товар в оптовиків. Досить переглянути і порівняти на смартфоні, комп'ютері або планшеті наш каталог продукції і вибрати що вас цікавить сидячи вдома в кріслі або на дивані.

Не знаєте, як купити квіти оптом через інтернет - наші менеджери все розкажуть і підкажуть. Підтвердили замовлення, вибрали транспортну компанію і через кілька днів він вже продається у Вас на прилавку. Ми відправляємо штучні квіти оптом в усі регіони України. Швидкість доставки та збереження покладено на транспортну компанію.

Запрошуємо всіх кого цікавлять штучні квіти до довгострокового співробітництва. Завжди раді співпраці з оптовими покупцями в нашій інтернет гуртовні

Разом ми зробимо цій світ кращим!

 

Наші товари