Гілка лілія №40

Гілка лілія №40


Пташка на дроті № 929

Пташка на дроті № 929


Метелик на зачипці DE 9131

Метелик на зачипці DE 9131


Бант затяжка А004

Бант затяжка А004


Бант затяжка А003

Бант затяжка А003


Бант затяжка А005

Бант затяжка А005


Бант затяжка А006

Бант затяжка А006


Бант затяжка А012

Бант затяжка А012


Насадка 876

Насадка 876


Насадка 451

Насадка 451


Насадка 868

Насадка 868


Насадка 882

Насадка 882


Насадка 875

Насадка 875


Насадка 881

Насадка 881


Насадка 903

Насадка 903


Насадка 675

Насадка 675


Компания ARTWOOD - купити штучні квіти гуртом в Україні

Компанія ARTWOOD відома на оптовому ринку штучних квітів з 1995р., коли шовкові, латексні і пластмасові квіти були екзотичною продукцією на теренах нашої країни. Але з кожним роком завдяки своїй винятковій довговічності та невибагливості у догляді штучні квіти стали користуватись всі більшою популярністю. Компанія ARTWOOD розпочинала свою діяльність із закупи невеликих кількостей штучних квітів, а з часом розширила свою діяльність і почала закуповувати штучні квіти великим гуртом. Компанія ARTWOOD працює лише з найкращими виробниками штучних квітів східної Азії. Це дає можливість нашим клієнтам купити штучні квіти гуртом найкращої якості за найнижчими цінами.

купити штучні квіти оптом

Багаторічний досвід роботи у торгівлі штучними квітами гуртом в Україні, декорування приміщень дозволив нашій компанії брати участь у розробці і створенні нових фасонів штучних квітів, розробці незвичайних кольорових рішень та інших ноу-хау, які дозволили розвинути наш бізнес. Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи ми будемо раді розділити наші знання з нашими клієнтами. Компанія ARTWOOD розпочинали свою діяльність на одному з ринків Харкова, пропонуючи штучні квіти гуртом лише в нашому місті. Але з часом географія нашої торгівлі поширилась на терени всієї нашої країни. Наша інтернет крамниця дає можливість приєднатися до нашого дружнього колективу новим друзям та партнерам. Наші продавці-консультанти допоможуть швидко набути необхідних навичок та досвіду з продажу штучних квітів в Україні.

Інтернет магазин орієнтований тільки на оптовий продаж штучних квітів від однієї упаковки. Кількість квітів в упаковці завжди різна для кожного виду. Практично всі упаковки спресовані для мінімізації обсягу при транспортуванні до кінцевого покупця. Мінімізація в рази знижує вартість при транспортуванні штучних квітів оптом. Для додання товарного вигляду оптовому покупцеві штучних квітів, практично завжди, необхідно здійснити процедуру распарки. Одна упаковка, як правило містить кілька кольорів. Забарвлення підібрані на основі аналізу продажів і відгуків наших клієнтів. Так що оптова закупівля квітів в нашому магазині продасться як «гарячі пиріжки».

диплом учасника штучні квіти оптом

Період продажів ритуальної квітки досить малий, але рентабельність майже завжди вище 200 відсотків, і часто ціна для кінцевого споживача в кілька разів перевищує оптову. При оптовому замовленні штучної квітки на суму понад 5000 грн., Ми завжди надаємо гарну знижку. Що ще більше підвищує рентабельність Ваших продажів. Таким чином оптова закупівля штучних квітів принесе з вкладеної 1 гривні як мінімум 2 або 3 всього за один місяць.

Чому варто купити оптом штучні квіти в інтернет магазині!

Проглянувши наш каталог, наші клієнти знайдуть якісні штучні квіти за найкращими цінами.При розробці нової колекції кожного року ми обов’язково враховуємо ваші побажання.

Процес оптової купівлі займає мінімум вашого часу. Вам не треба їхати в інше місто на оптовий ринок штучних квітів, годинами ходити і вибирати товар в оптовиків. Досить переглянути і порівняти на смартфоні, комп'ютері або планшеті наш каталог продукції і вибрати що вас цікавить сидячи вдома в кріслі або на дивані.

Не знаєте, як купити квіти оптом через інтернет - наші менеджери все розкажуть і підкажуть. Підтвердили замовлення, вибрали транспортну компанію і через кілька днів він вже продається у Вас на прилавку. Ми відправляємо штучні квіти оптом в усі регіони України. Швидкість доставки та збереження покладено на транспортну компанію.

Запрошуємо всіх кого цікавлять штучні квіти до довгострокового співробітництва. Завжди раді співпраці з оптовими покупцями в нашій інтернет гуртовні

Разом ми зробимо цій світ кращим!

 

Наші товари