Пакувальні матеріали

Першим у переліку пакувальних матеріалів стоїть пакувальний папір. Пакувальний папір в змозі зробити навіть самий скромний подарунок яскравим і довгоочікуваним сюрпризом. Пакувальний папір знайшов широке застосування для пакування подарунків. Для пакування подарунків всіх вікових категорій відрізняють матовий, глянцевий папір, папір для пакування жінкам, чоловікам, дітям. Папір з квітами для пакування весільних подарунків тощо. Перевага нашого паперу-висока якість і ціна,яка приємно вас здивує.

пакувальний папір 100х100см пакувальний папір 100х50см

Компанія ARTWOOD пропонує своїм клієнтам неперевершений матеріал для творчості - органзу. Завдяки спеціальній технології переплетення ниток органза має унікальний блиск і легку прозорість, що подарує вашим виробам неперевершеність.

Органза знайшла своє застосування в пакуванні подарунків, в пакуванні і оздобленні букетів штучних квітів так саме як і живих квітів, весільних композицій, прикрашенні банкетів, різноманітних урочистостей, виготовленні прикрас для суконь, одягу, головного вбрання та інше. Штучні квіти так саме як і живі декоровані органзою, відрізняються неповторністю і витонченістю. Органза що є в асортименті інтернет магазина ARTWOOD відрізняється шириною, кольорами і видами:

органза органза с принтом органза жатка

Згорнута органза в рулоні, що дуже зручно і практично у зберіганні та роботі. У органзи легка текстура, яка допоможе створити додатковий об’єм у ваших роботах.

ЕЩе одним не менш відомим матеріалом для пакування є флізелін. Флізелін це нетканий напівпрозорий матеріал з легким блиском. Флізелін застосовують в пакуванні подарунків,декоруванні вазонів,листівок,композицій у яких використовують як живі так і штучні квіти, колажі, топіарії. Флізелін покращить зовнішній вигляд вашого виробу і допоможе зробити його яскравим і святковим.

В асортименті інтернет магазина ARTWOOD є два вида флізеліна:

  1. флізелін звичайний;
  2. флізелін з золотими нитками.

флізелін флізелін з золотими нитками

Серед пакувальних матеріалів флізелін вирізняє така особливість як вологостійкість і утримання форми. Флізелін практично не мнеться і завдяки своїй оригінальні структурі він використовується у виготовленні букетів із цукерок. Флізелін компанії ARTWOOD стане в нагоді і прикрасить будь яку композицію.

Сітка флористична є ще одним із різновидів, який використовується для декорування.Живі і штучні квіти та композиції з них дуже часто декорують флористичною сіткою.Флористична сітка прикрасить і створить красу і неповторність будь якого вашого виробу.

Сітка флористична